SCOTLAND / 2025-26 / ALLE ALDERSGRUPPER

Klubbstyrkerangeringen.

Én tabell for klubbene som bygger styrke og bredde i hele sporten.

Alle klubblag · Skottland

32 KLUBBER
#KLUBBSTYRKE30D NASJ.LAGDEKNINGSTYRKE
1FEFutsal EscociaAdult A (M). Boys: U14. Mixed: U14. Unclassified: U164 274 —54 ratet3 400−126
2PSPerth Youth FutsalAdult A (M), Adult A (W). Boys: U14. Unclassified: U164 115 —42 ratet3 125−10
3AFAAberdeen Futsal AcademyAdult A (M), Adult A (W), Adult A (W), Adult A (W)4 115 —41 ratet3 125−10
4JFJoga FutsalAdult A (M). Girls: U16. Unclassified: U163 736 —32 ratet2 750−14
5TSThe SwiftsBoys: U14. Mixed: U142 795 —43 ratet3 125−330
6FC3Futsal Club 33Adult A (M)2 537 —11 ratet1 500+37
7DTDalkeith ThistleAdult A (M)2 263 —11 ratet1 500−237
8EUFEdinburgh University Futsal ClubAdult A (M)2 176 —11 ratet1 500−324
9ARAberdeen FCBoys: U132 006 —22 ratet2 250−244
10CACanning AcademyAdult A (W). Mixed: U141 990 —21 ratet2 250−260
11AZABCMixed: U141 552 —11 ratet1 500+52
12ACLAberdeen City LFCAdult A (W)1 500 —10 ratet1 5000
13BBBlue BrazilBoys: U141 500 —10 ratet1 5000
14DJDuloch JuniorsBoys: U141 500 —10 ratet1 5000
15EIEdinburgh InterAdult A (W)1 500 —10 ratet1 5000
16GGGlasgow GalsAdult A (W)1 500 —10 ratet1 5000
17RRRaith RoversBoys: U141 500 —10 ratet1 5000
18SAUSt. Andrews UniversityAdult A (W)1 500 —10 ratet1 5000
19SUStirling UniversityAdult A (W)1 500 —10 ratet1 5000
20SUStrathclyde UniversityAdult A (W)1 500 —10 ratet1 5000
21TCSTay City StrollersAdult A (W)1 500 —10 ratet1 5000
22VUVennie UnitedAdult A (W)1 500 —10 ratet1 5000
23GAGlenrothes AthMixed: U141 481 —11 ratet1 500−19
24SDStrathaven DynamoUnclassified: U161 463 —11 ratet1 500−37
25HHeartsBoys: U131 398 —11 ratet1 500−102
26SMSt MirrenBoys: U131 374 —11 ratet1 500−126
27RRangersBoys: U131 350 —11 ratet1 500−150
28HHibernianBoys: U131 326 —11 ratet1 500−174
29DGRDACCMixed: U141 320 —11 ratet1 500−180
30WBWoodside BCMixed: U141 311 —11 ratet1 500−189
31GMGreenock MortonBoys: U131 302 —11 ratet1 500−198
32DDundeeBoys: U131 294 —11 ratet1 500−206
Slik fungerer poengsummen. Klubbens første aktive lag bidrar med 1 500 dekningspoeng, etterfulgt av 750, 500, 375, 275, 200, 150 og 125; hvert ytterligere lag gir 100. Hvert lag legger deretter til eller trekker fra forskjellen mellom sin nåværende rating og 1 500. Inaktivitet gjenspeiles allerede i ratingen og brukes derfor nøyaktig én gang. Full rangeringsveiledning ↗